STAFF DIRECTORIES

LIBRARY UNIT (Group Email: perpustakaan@ikim.gov.my)

1. En. Mohd Zafri bin Abdul Karim (Pegawai Perpustakaan Kanan / Ketua Unit)
03-6204 6335 ext.335
mzafri@ikim.gov.my
 
2. Pn. Nur Adila binti Ismail Penolong Pegawai Perpustakaan Kanan
03-6204 6337 ext.337
adila@ikim.gov.my
 
3. Pn. Norni bt. Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian)
03-6204 6338 ext.338
norni@ikim.gov.my
 
4. Pn. Selamah binti Malek Pembantu Tadbir (Perkeranian) Kanan
03-6204 6336 ext.336
selamah@ikim.gov.my
 
5. En. Mohd Fauzi bin Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian) Kanan
03-6204 6339 ext.339
fauzi@ikim.gov.my
 
6. Cik Nur Afifah binti Abdul Razak (Pembantu Penyelidik)
03-6204 6339 ext.339
nurafifah@ikim.gov.my